YuSuF Ömer SıNaV Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YuSuF Ömer SıNaV Fan

YuSuF ÖmeR SıNav HayRan SiteSi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

19. Bölüm Özeti

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın
Ruh Hali : 19. Bölüm Özeti Seviml10

19. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 19. Bölüm Özeti   19. Bölüm Özeti Icon_minitime1Cuma Ocak 16, 2009 1:39 am

“ana baba günü”

Ne vakit iki nokta
Üst üste geliyor
Sonra hemen her şey
Üst üste geliyor

Dört bir yan telaş işte
Günler gelip geçiyor

Daha sana
Hiçbir şey anlatamadım oysa

Kendimi anlatamadım
Derdimi anlatamadım
Seni sevdiğimi anlattım da
Ne çok sevdiğimi anlatamadım

Beni kimsesiz de sanma
Bu bir şikayet değil
Benim senden başka kimsem çok
Ama hiçbiri bir sen değil

Misal:
Göğsüm üşüyor bir atkı yok
Yumuşacık saçlarından yünü
Anla ki bağrım öksüz, ben değil
Yoksa her günüm ana baba günü

yiğit güralp

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini Hakan Kurşun’un üstlendiği, senaryosu ise Yiğit Güralp imzası taşıyan “Doludizgin Yıllar” yepyeni bölümü “ana baba günü” ile macerasına doludizgin devam ediyor…

Yusuf Ömer Sınav, Selen Seyven, Arda Kural, Yılmaz Calayır, Deniz Özpınar, Yağız Bankoğlu, Damla Debre, Gürkan Tavukçuoğlu’nun; Hüseyin Soysalan, Erdal Cindoruk, Ayşegül İşsever, Mehmet Polat, Suat Güzey, Aslı Aybars, Meltem Savcı ve Aylin Saraç gibi usta oyuncularla başrolleri paylaştığı “Doludizgin Yıllar”ın bu bölümünün konusu ise şöyle…

Barış’ın annesi Saliha ve Savaş’ın annesi Neslihan’ın oğulları ve Gülşen üzerinden çekişmesi Barış, Savaş ve Gülşen üçgeninde ipleri iyice germiştir…

Aliço’yu ise Asu’dan ilk görüşte etkilenen Bekir’in peşinde maceralı ve bir o kadar da komik bir gün beklemektedir… Bekir Asu ile yeniden bir araya gelebilmenin yollarını ararken Feraye ve Aliço ise eskisi gibi yan yana gelememekten şikayet etmektedir…

Diğer yanda Ayşın; İrfan’ın Adil’i kötülemesinin gerçek nedenlerini öğrenmiş; Adil ve İrfan için ise aralarındaki son davayı da sonuçlandırmak üzere duruşma günü gelmiştir…

Bütün bunlar olurken Barış; bir yandan annesini yumuşatarak babasına karşı kırgınlığını ortadan kaldırmaya çalışmakta, bir yandan da Aliço ve Feraye için Gülşen’le el ele vererek bir sürpriz hazırlamaya çalışmaktadır… Ancak finalde işler hiç planlandığı gibi gitmeyecek herkes için hayat yine büyük sürprizler hazırlayacaktır…

Yeni yldan itibaren yeni hikayelerle yeni maceralara yelken açan “Doludizgin Yıllar” Arda Kural, Aslı Aybars ve Damla Debre’nin ardından bu hafta da konuk oyuncu olarak Savaş’ın annesi Neslihan rolünde usta oyuncu Meltem Savcı’yı ağırlıyor… Kariyeri boyunca onlarca sinema filmi ve sevilen televizyon dizisinde önemli karakterlere hayat veren Savcı “Doludizgin Yıllar”ın ilerleyen bölümlerinde de konuk oyuncu olarak sevenleriyle buluşmaya devam edecek…
http://yusufomersinavfan.eniyiforum.org
||SeLen_Seyven||

||SeLen_Seyven||

Kadın
Ruh Hali : 19. Bölüm Özeti Deli10

19. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 19. Bölüm Özeti   19. Bölüm Özeti Icon_minitime1Cuma Ocak 16, 2009 3:52 pm

merakla bekliyoruz cnm....

19. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 13. Bölüm Özeti
» 14.Bölüm Özeti
» 15. Bölüm Özeti
» 16. Bölüm Özeti
» 17.bölüm özeti