YuSuF Ömer SıNaV Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YuSuF Ömer SıNaV Fan

YuSuF ÖmeR SıNav HayRan SiteSi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

16. Bölüm Özeti

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın
Ruh Hali : 16. Bölüm Özeti Seviml10

16. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 16. Bölüm Özeti   16. Bölüm Özeti Icon_minitime1Cuma Ocak 16, 2009 1:37 am

“Sensiz İstanbul’a Düşmanım”

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi
İçimi döktüm bugün,
Yokluğunla konuştum.
Tutsak gibi, bir enkaz gibi, kendim gibi
İçimden çıktım bugün,
İçimle konuştum.
Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi
Gördüm kendimi

Kestiğim ümitlerden
Yelkenler yaptım ama
Yokluğunda ne gidebildim
Ne de kaldım
Gerçek miydi tutunmaya çalıştıklarım
Hediye süsü verilmiş ayrılıklarım
Kaybetmenin tiryakisi bir çocuk gibi
Sustum, kendime kızdım

Kırıldı ayna
Paramparça, ne varsa kadınım
Yokluğunda kaç damla
Gözyaşı eder adın
Ne olur, gel, gel, gel, gel
Ben sensiz İstanbul’a
Düşmanım

söz : birol namoğlu - emre aydın - haluk kurosman

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini Hakan Kurşun’un üstlendiği, senaryosu ise Yiğit Güralp imzası taşıyan “Doludizgin Yıllar” merakla beklenen bölümü “yeni başlangıçlar” ile macerasına doludizgin devam ediyor…

Yusuf Ömer Sınav, Selen Seyven, Yılmaz Calayır, Deniz Özpınar, Yağız Bankoğlu, Gürkan Tavukçuoğlu’nun; Hüseyin Soysalan, Erdal Cindoruk, Ayşegül İşsever, Mehmet Polat, Suat Güzey ve Aylin Saraç gibi usta oyuncularla başrolleri paylaştığı “Doludizgin Yıllar”ın bu bölümünün konusu ise şöyle…

Barış çiftliğe dönerek zor anlar yaşayan Adil, Gülşen ve arkadaşlarının yanında olmak istese de Saliha Barış’a Hukuk Fakültesine devam etmediği sürece çiftliğe dönemeyeceği konusunda kesin şart koşmuştur…

Çiftlikte ise yangının arkasındaki sır perdesi yavaş yavaş aralanırken çiftlik halkı İrfan’ı tehdit ederek hiç yoktan suçlu duruma düşen Adil’in durumunun ne olacağını merakla beklemektedir…

Bir yanda bölüm değiştirmekte kesin kararlı olan Barış artık çiftlikten uzakta Gülşen ve Şehzade’nin yokluğunu her an hissederken, diğer yanda Gülşen, Feraye, Bekir ve Aliço; Barış ve Adil’in yokluğunda tüm yaraları sarmak üzere yeniden el ele verirler… Artık o unutulmaz yaz çoktan bitmiş, okul açılmış ve herkesi hayatlarında yeni alınacak kararlarla yeni başlangıçlar beklemektedir…

Geride kalan 15 bölümüyle birlikte ilk dönem hikayesini noktalayan ve yeni hikayelerle yeni maceralara yelken açan “Doludizgin Yıllar” önümüzdeki haftalarda oyuncu kadrosuna 3 yeni ismi daha dahil ediyor… Bu isimlerden ilki bu haftaki bölümle birlikte hikayeye katılan Arda Kural… Televizyon ve sinema dünyasında sayısız başarılı projede yer alarak daha kariyerinin ilk yıllarında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kural, “Doludizgin Yıllar”da “Barış”a her anlamda rakip olacak olan “Savaş” karakterine hayat verecek…

Dizinin yazarı Yiğit Güralp’in, her hafta anlattığı hikaye ile paralel seçtiği çok özel parçalara yeni bölümlerde de yer vermeye devam edecek olan “Doludizgin Yıllar”ın bu haftaki sürprizi ise Rock Müziğin yeni fenomenleri Gripin ve Emre Aydın’ın birlikte yorumladıkları “Sensiz İstanbul’a Düşmanım”
http://yusufomersinavfan.eniyiforum.org

16. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 17.bölüm özeti
» 1.Bölüm Özeti
» 2.Bölüm Özeti
» 19. Bölüm Özeti
» 3.Bölüm Özeti